Sari: Looduse kuldraamat

Järjesta:
Kuva: Nimekirjana / Võrgustikuna

Pealkiri: Doktor Dolittle 1933

Autor(id): Hugh Lofting

Kirjastus: Loodus

Aasta: 1933

 

Keel: eestikeelne

Lehekülgi: 197

ISBN:

Mõõdud: 197x139 mm

Formaat: kõvakaaneline

 

Seisukord: raamatul on uued kaaned ja mõned lehed plekilised, kuid üldiselt heas seisukorras

 

Sisu:

Inglise väikelinna Puddleby on-the-Marshi arst doktor John Dolittle on heasüdamlik mees, kes armastab väga loomi ja peab endal erinevaid lemmikuid. Paraku ei meeldi loomad tema patsientidele ja nii külastab arsti aina vähem haigeid ning sissetulekud kahanevad. See-eest õpib arst ära loomade keele ning hakkab hoopiski loomi ravima, sest ta teab neist palju rohkem kui tavalised loomaarstid. Tema kuulsus loomade hulgas aina kasvab ning teda kutsutakse isegi Aafrikasse ahve ravima. Aafrikas ootab teda ja tema loomadest kaaslasi ees aga palju seiklusi...

Tootekood: 11607 ,   Tarneaeg: 1-3 päeva
14,90 €

Pealkiri: Vaarao tütar

Autor(id): Georg Ebers

Kirjastus: Loodus 1934

Keel: eestikeelne

Lehekülgi: 272

Seisukord: vanusele vastavalt kulunud, kuid loetav. Köitest veidi lahti ja leheküljed määrdunud. Raamatu kaaned ära vahetatud.

Mõõdud: 190x145 mm

Formaat: kõvakaaneline

Kirjeldus:

Georg Ebers on kuulus saksa ajaloouurija ja romaanikirjanik. 
Tema teos «Vaarao tütar» ei ole ajalooline romaan selle sõna tavalises mõttes. See ei ole ajalooline fantaasia, kus faktide ja sündmustega on talitatud vabalt, nagu see kirjanduses on üldiselt lubatud. «Vaarao tütar» on põhjalikkude ajaloouurimiste vili. Autor, ise ajaloolane, on suurima hoolega kogunud oma teose jaoks materjale ja ehitanud selle üles ümberlükkamatuile faktidele. Kõik siin teoses kujutatud isikud ja sündmused on vanas Egiptuses ja Pärsias elanud ja aset leidnud. Autor on nõnda siis oma romaaniga püüdnud elustada ja restaureerida kogu tookordset aega, selle nähtusi, tegelasi ja tähtsamaid sündmusi - muidugi sel määral kui seda üldse suusetakse tagantjärele teha ja nõnda kuidas see võiks paista meile nüüd.

Tootekood: 10131 ,   Tarneaeg: 1-3 päeva
5,00 €