Lemmikloomad

Järjesta:
Kuva: Nimekirjana / Võrgustikuna

Pealkiri: Hamster, kass ja teised

Autor(id): Rita Braun ja Erhard Dietl

Kirjastus: Valgus

Aasta: 2009

 

Keel: eestikeelne

Lehekülgi: 143

ISBN: 978-9985-68-232-6

Mõõdud: 190x120 mm

Formaat: pehmekaaneline

 

Seisukord: heas seisukorras kasutatud raamat

 

Sisu:

Merisead on suurepärased ujujad või pole nad seda?
On veel palju põnevat, mida me oma lemmikute – koera, kassi, hamstri, merisea, küüliku, viirpapagoi, kilpkonna, kanaarilinnu, hiire, roti või kala kohta seni ei teadnud, aga sellest raamatust teada saame. Kes oleks näiteks arvanud, et kilpkonn on ainus koduloom, kes ei põhjusta inimesele allergiat?
Raamat on üles ehitatud viktoriinina, et panna lugeja kõigepealt esitatud küsimuse üle mõtlema. Seejärel saab ta oma arvamuse õigsust kontrollida raamatu lõpus olevast vastuste osast.
See, kes lahendab kõik küsimused õigesti, ei võida küll miljonit, kuid on nii mõneski asjas targem kui enne ja oskab olla parem seltsiline oma lemmikule.

Tootekood: 11544 ,   Tarneaeg: 1-3 päeva
4,70 €

Pealkiri: Hamster. Lühike õpetus lemmiklooma valimisest, majutamisest, hooldamisest, toitmisest, tervisest, paljundamisest, liikidest ja värvustest

Autor(id):

Kirjatus: Egmont Estonia

Aasta: 2004

 

Keel: eestikeelne

Lehekülgi: 64

ISBN: 9985-53-603-7

Mõõdud: 210x150 mm

Formaat: pehmekaaneline

 

Seisukord: heas seisukorras kasutatud raamat

 

Sisu:

Raamat annab praktilisi nõuandeid hamstri pidamiseks. Kokkuvõtlikult võib lugeda hamstri hooldamisest, toitmisest, kasvatamisest, järglaste saamisest, tervishoiust jne. Raamat sisaldab rohkesti värvilisi pilte, vajalikke aadresse ja lisainformatsiooni. Tekst on koostatud koostöös mitmete professionaalsete kasvatajate, tõuühingute ja loomaarstidega.

Tootekood: 12562 ,   Tarneaeg: 1-3 päeva
3,00 €

Pealkiri: Lemmikloomade ja lemmikloomahoolduse entsüklopeedia

Autor(id): David Alderton, Alan Edwards, Dr Peter Larkin, Mike Stockman

Kirjastus: Sinisukk 2006

Keel: eestikeelne

Lehekülgi: 512

Seisukord: heas seisukorras kasutatud raamat

ISBN: 9949-14-039-0

Mõõdud: 305x235 mm

Formaat: kõvakaaneline

Kirjeldus:

Raamat tutvustab lemmikloomi, abistab nende valikul, käsitleb põhjalikult hooldamist ja selleks vajalikke vahendeid. Poole teose mahust hõlmavad koerad ja kassid, keda on meil väga paljudes peredes. Sellele vaatamata ei tea me neist kõike, mida oleks vaja. Küülikuid, merisigu, hamstreid, kanaarilinde ja papagoisid ning kalu peetakse samuti üsna tihti. Madusid, sisalikke, konni, vesilikke ja salamandreid ning selgrootuid kasvatavad vähesed entusiastid. Palju illustratsioone. Millise looma Teie võtate?

Tootekood: 10304 ,   Tarneaeg: 1-3 päeva
9,90 €

Pealkiri: Loomatervendaja

Autor(id): Elizabeth Whiter

Kirjastus: Pilgrim

Aasta: 2010

 

Keel: eestikeelne

Lehekülgi: 248

ISBN: 978-9949-469-00-0

Mõõdud: 185x130 mm

Formaat: pehmekaaneline

 

Seisukord: heas seisukorras kasutatud raamat

 

Sisu:

«Loomatervendaja» pakub ainulaadset ülevaadet kasside, koerte, hobuste ja paljude muude loomade tervise, käitumise ning heaolu küsimustest. Elizabeth kirjeldab, kuidas kasutada sisetunnet, saada täiendavat ravi vaimu ja keha tasakaalustamiseks, tajuda energia liikumist.

Ta jagab teadmisi, kuidas nii loomad kui ka inimesed taimi ja toitu vaistlikult valides võiksid tunda end paremini. Kõigil loomadel on võime end intuitiivselt ravida. Nad suhtlevad väga erinevalt. Loomade käitumist, instinkte ja jäägitut armastust on võimalik jälgida ja sellega tööd teha, et nii sina kui ka su loomad oleksid terved. Nüüd, kui Elizabeth on tervendanud juba üle 1000 looma, jagab ta selles raamatus oma teadmisi ja kogemusi ning selgitab:

kuidas kätega tervendada, tunnetada ja suunata energiat

zoofarmakognoosiat – instinktiivseid meetodeid, mida loomad ise endi ravimiseks kasutavad

kuidas loomi toita, pakub suurepäraseid tervislike toitude retsepte nii teile kui ka teie lemmikloomadele.«Loomatervendajast» leiab arusaadavaid väga praktilisi nõuandeid, kirjeldatakse, kuidas loomad käituvad, omavahel suhtlevad ja ise end tervendavad. See raamat sobib suurepäraselt neile, kes soovivad loomi paremini mõista ja nii neid kui ka iseend tervendada. Elizabeth Whiter on nii loomade kui ka inimeste kvalifitseeritud tervendaja, kes on spetsialiseerunud zoofarmakognoosiale, toitumisele ja kohalike ravimtaimede kasutamisele. Tema loomakliinikus pakuti esimesena nii loomadele kui ka inimestele tervendamist emotsionaalse stressi vabastamise kaudu. Perearstid ja veterinaarid suunavad oma patsiente pidevalt tema juurde.

Tootekood: 12644 ,   Tarneaeg: 1-3 päeva
6,10 €

Pealkiri: Mängi veel!. Kummalisi tõsiasju kassidest ja koertest

Autor(id): Augustus Brown

Kirjastus: Varrak 2009

Keel: eestikeelne

Lehekülgi: 248

Seisukord: heas seisukorras kasutatud raamat

ISBN: 978-9985-3-1833-1

Mõõdud: 205x135 mm

Formaat: kõvakaaneline

Kirjeldus:

Arvad, et kassidest ja koertest on sul juba kõik teada? Vara arvad…Kad teadsid, et…emased kiisud eelistavad pakse ja vanemaid isaseid kasse. Emased koerad muutuvad kannul käivate inetute semude vastu õelaks. Itaalia isakassid on maailma suurimad Casanovad. Ja…... et koerad oskavad naerda. Kassid võivad kaks tundi vahetpidamata nurru lüüa. Koera haugatus kestab keskmiselt 0,2 sekundit. Või...... et kassid võivad lennata. Koerad saavad hakkama keeruka matemaatikaga. Mõlemad tajuvad inimesest sõbra haigusi. See on köitev, lõbus ja uudishimu ärgitav kogumik kõige kummalisematest, imepärasematest ja suisa uskumatutest tõsiasjadest kasside ja koerte kohta. Kas teadsid, et koerad näevad liikuvat objekti tervelt kaheksasaja meetri kauguselt, kassid aga tajuvad peatset maavärinat? Või seda, et koerad eelistavad Britney’le Bachi ja kassid šokolaadile uimasteid? Suurepärane kinkeraamat kõigile kassi- ja koerasõpradele! 

Tootekood: 10359 ,   Tarneaeg: 1-3 päeva
4,00 €

Pealkiri: Minu koerad

Autor(id): Jaan Rannap

Kirjastus: TEA 2017

Keel: eestikeelne

Lehekülgi: 32

Seisukord: heas seisukorras kasutatud raamat

ISBN: 978-9949-24-365-5

Mõõdud: 250x210 mm

Formaat: kõvakaaneline

Kirjeldus:

"See on raamat autori neljajalgsetest sõpradest, kes on neljakümne aasta jooksul temaga oma elu jaganud.


Erdelterjer Eti on õrna hingega perekonna kooshoidja, aga Rotveiler Bella võimsa keha ja vägevate kihvade varjus on peidus hoopis midagi sinna mittekuuluvat.

Saksa lambakoer Reti terava nina käest ei ole võimalik pääseda. Kas ka siis mitte, kui kasutada vahepeal jalgratast ja peita jälgi veekogus sumades?

Ja veel üks hundikoer, kes peremehe kaitseks võõra käe hammastesse haarab.

Koerad on tihti vigurivändad.

Head lugemist!"

Tootekood: 10314 ,   Tarneaeg: 1-3 päeva
2,99 €