Raamatud
562. Tüdrukute raamat. Kuidas olla kõiges parim.jpg Zoom

Tüdrukute raamat. Kuidas olla kõiges parim

Tootekood: 10563
Tarneaeg: 1-3 päeva
Hind:
4,00 €
Kogus: - +
   - või -   

Pealkiri: Tüdrukute raamat. Kuidas olla kõiges parim

Toimetanud: Anu Murakas

Kirjastus: Ersen

Aasta: 2007

 

Keel: eestikeelne

Lehekülgi: 168

ISBN: 978-9949-12-456-5

Mõõdud: 210x130 mm

Formaat: kõvakaaneline

 

Seisukord: normaalses seisukorras kasutatud raamat. Esilehel kirje.

 

Sisu:

Kuidas fotodel parim välja näha. Kuidas ise T-särke disainida. Kuidas reisida ainult ühe kotiga. Kuidas mõttetusi öeldes tarka juttu rääkida. Kuidas hooldada hobust. Kuidas korrata eksamiteks. Kuidas ise saia küpsetada. Seda raamatut on kõik tüdrukud oodanud, ükskõik kui vanad nad ka poleks. Saa teada, kuidas kõiges alati parim olla. Palju lõbusaid tunde on garanteeritud. Võida kõiki. Ole parim....

Sarnased tooted

Pealkiri: Netiorjad, Tõsilood internetimaailma telgitagustest

Autor(id): Bill Lessard, Steve Baldwin

Kirjastus: K-Kirjastus 2000

Keel: eestikeelne

Lehekülgi: 309

Seisukord: raamatukaaned kohati kulunud, raamat ise loetav

ISBN: 9985-9263-5-8

Mõõdud: 225x150 mm

Formaat: pehmekaaneline

Kirjeldus:

Ameerika ühiskond jumaldab võitjaid. Palju seksikam on kirjutada mõnest noorest kutist, kes on mingisuguse digitaalse asjanduse miljardite eest mõnele suurfirmale müünud, mitte aga neist umbes 4 miljonist töölisest, kes kogu tehnoloogiasektorit üleval hoiavad, töötades tihti pidevas stressis ja äärmiselt madala palga eest. Iga võitja kõrval on tuhandeid teisi, kes haledalt läbi kukuvad. Lessardi ja Baldwini poolt kogutud kurbnaljakad lood räägivadki «luuseritest», kes töötavad oma õnnetuseks alal, kus seadused ei kehti. Need tõsilood on imelikumad kui narkouimas «Dilbert» või kultusajakirjanik Hunter Thompsoni painajalikud nägemused. Te kohtute Prügikollide, Võmmide, Sotsiaaltöötajate, Taksojuhtide, Kauboide, Kaardihaide, Kullakaevajate, Preestrite, Robotite, Röövelparunite, Muttide ja paljude teiste võrgusoppides elutsevate ja töötavate indiviididega.Autorite netiavarustesse tehtud uurimusretk kestis täpselt ühe aasta. Ehkki mõlemad autorid loevad end kogenud «võrguveteranideks, kogesid nad palju üllatusi -- kohati meenutasid mõned lood neile hästikirjutatud küberpunk-romaani. Kuid kõik autorite poolt jutustatud õuduslood on tõepoolest aset leidnud, mitte väljamõeldud. Kui te tahate võrku põhjalikult tundma õppida, peate te kohtuma netiorjadega.

Tootekood: 10165 ,   Tarneaeg: 1-3 päeva
6,50 €

Pealkiri: Suur võluvägi. Hirmudest vaba loominguline elu

Autor(id): Elizabeth Gilbert

Kirjastus: Varrak 2016

Keel: eestikeelne

Lehekülgi: 216

Seisukord: heas seisukorras kasutatud raamat

ISBN: 978-9985-3-3773-8

Mõõdud: 215x145 mm

Formaat: kõvakaaneline

Kirjeldus:

Rahvusvahelise menuki „Söö, palveta, armasta” autori Elizabeth Gilberti uus raamat „Suur võluvägi” viib lugeja imede- ja rõõmuküllasesse maailma. Kohta, kus sünnib looming. Gilberti raamatud on pakkunud tiivustust ja turgutust igas eas ja igal elualal tegutsevatele inimestele. Uues raamatus tutvustab kirjanik oma loomeprotsessi ja jagab teraseid mõtteid loomingulisuse kohta. Ta arutleb sellise salapärase nähtuse üle nagu inspiratsioon ja julgustab lugejaid minema sinna, kuhu uudishimu neid kannab, ületama oma hirme, et tegeleda sellega, mida kõige rohkem armastame. Gilbert näitab, et loominguline elu pole üksnes kunstnike või kirjanike privileeg, vaid midagi, mis on kättesaadav kõigile. Ta arutleb, mida teha ja kuidas käituda, et saaksime elada loominguliselt, olgu siis meie sooviks raamatut kirjutada või maalida, mõni oma ammune unistus teoks teha või lihtsalt igapäevaellu rohkem ärksust ja kirge tuua. Gilberti südamlik ja lustlikult kahe jalaga maa peal raamat paneb otsima inimhinge salasoppidesse peidetud kummalisi kalliskive.

Tootekood: 10243 ,   Tarneaeg: 1-3 päeva
14,90 €

Pealkiri: Eeva saladused. Naise seksuaalsuse müsteerium

Autor(id): Archibald D. Hart, Catherine Hart Weber, Debra L. Taylor

Kirjastus: Odamees 2001

Keel: eestikeelne

Lehekülgi: 304

Seisukord: heas seisukorras kasutatud raamat

ISBN: 9985-891-19-8

Mõõdud: 235x160 mm

Formaat: kõvakaaneline

Kirjeldus:

Mõned asjad ei muutu kunagi. Päike tõuseb ikka idast, aeg läheb kogu aeg vaid edasi ning mehed jäävad alati naistest erinevaiks. See raamat aitab nii meestel kui naistel lahti harutada naiste seksuaalsuse saladused ning õpetab, kuidas sugudevahelised erinevad arusaamad on siiski võimalik kokku seada harmooniliseks suhteks.

Raamat põhineb küsitlusel, milles osalesid ligi kaks tuhat naist. Nende hulgas oli nii vallalisi, abielus, lahutatud, leski ning taasabiellunuid, ning väga erinevatest eluvaldkondadest – ärinaistest koduperenaisteni.

Niisiis saab lugeja käesolevast teosest teada:

  • millised on naiste hoiakud seksi suhtes
  • kuidas naised oma seksuaalset huvi väljendavad
  • milline on seksuaalsete kogemuste varjupool
  • kust leida energiat, et seksi nautida
  • mida naised üldse seksilt ootavad
  • kuidas intiimsuhted abielule mõjuvad
  • mis on seksis normaalne ja mis kipub minema üle piiride.
Tootekood: 10485 ,   Tarneaeg: 1-3 päeva
9,35 € (15%)
11,00 €

Pealkiri: Kaisuteraapia raamat

Autor(id): Kathleen Keating

Kirjastus: Tänapäev 2006

Keel: eestikeelne

Lehekülgi: 72

Seisukord: heas seisukorras kasutatud raamat

ISBN: 9985-62-452-1

Mõõdud: 165x140 mm

Formaat: kõvakaaneline

Kirjeldus:

See raamat on kaisutamisest. Kaisutamine on instinkt, loomusunniline
kiindumuse, poolehoiu, rõõmu ja helluse väljendamise viis. Kaisutamine
on ka teadus, lihtne kasvatus- ja tervendamismeetod, mis annab
tähelepanuväärseid ja mõõdetavaid tulemusi.
Oma ülimas vormis on kaisutamine kunst. Siin raamatus käsitletakse
kaisutuse liike tõemeelse ja kelmika laadi sütitavas kooskõlas. Andku
need teile inspiratsiooni isiklike kogemuste omandamiseks kaisuteraapia praktiseerimisel!

Tootekood: 10538 ,   Tarneaeg: 1-3 päeva
5,00 €

Pealkiri: Neljamõõtmeline teenindus

Autor(id): Piret Bärg

Kirjastus: KlienditeenindusKeskus

Aasta: 2017

 

Keel: eestikeelne

Lehekülgi: 320

ISBN: 978-9949-81-719-1

Mõõdud: 230x150 mm

Formaat: pehmekaaneline


Seisukord: heas seisukorras kasutatud raamat

 

Sisu:

Kas sa töötad teenindusmaailmas? Väga tore. See raamat on mõeldud just Sulle.

Kirjutasin raamatu klienditeenindusest, mille rõhuasetus on pisut teistsugune kui enamikus teenindust kajastavates allikates. Olen tagaplaanile jätnud kõik keerulised definitsioonid, kuivteoreetilised mudelid ja tee-ära-tee-loetelud. Räägime teenindusest lihtsalt ja igapäevaselt, nii nagu seda teevad kaks teenindajat omavahel: sina ja mina.

Kirjeldan raamatus ühte unikaalset teenindusmudelit – neljamõõtmeline teenindus. See on minu hinnangul üks universaalsemaid ja loogilisemaid teenindusmudeleid. Ja mis peamine, seda on võimalik järgida igas teenindusvaldkonnas. Olen aastate jooksul analüüsinud tuhandeid teenindussituatsioone ja pannud tähele, et superteenindajat eristab tavalisest just sellele mudelile tuginev teenindusstiil.

Ka sina saad, tuginedes neljamõõtmelisele teeninduse mudelile, edukalt lahendada ükskõik millise teenindusolukorra. Mõnusaks inspiratsiooni varamuks on siin kindlasti ka raamatus kirjeldatud teeninduslood Eesti teenindusest. Kõiki neid lugusid ühendab üks omadus: viimases kui ühes on peidus positiivne uba.

Lisaks ootavad sind raamatu lehtedel harjutused, mis aitavad sul uued teenindusideed hõlpsamalt kasutusele võtta. Nii mõnigi neist harjutustest võib esmapilgul tunduda tavapäratu, võib-olla isegi koomilisena. Neil kõigil on siiski oma eesmärk ja kasutegur, mida iga harjutuse juures lähemalt selgitan.

Niisiis võib see raamat pakkuda sulle lihtsalt rõõmsat meelelahutust ja ajaviidet, ja selle üle oleks mul ainult hea meel. Vargsi aga loodan, et ammutad raamatu lugemisest suuremat kasu, noppides raamatu lehtedelt mõne idee, millega saad rõõmu valmistada nii oma klientidele, tööandjale kui ka iseendale.

Mõnusat lugemist!

Piret Bärg on teenindus- ja suhtlemiskoolitaja. Piret on enam kui 20 aasta jooksul teinud koostööd paljude suurepäraste klientidega nii riigi- kui ka erasektoris. Koostöö eriilmeliste teenindusorganisatsioonidega on raamatu loomise peamiseks inspiratsiooniallikaks.

Tootekood: 11472 ,   Tarneaeg: 1-3 päeva
20,00 €